SLUŽBY

SLUŽBY

Svojich klientov profesionálne zastupujem a sprevádzam celým procesom realizácie obchodného prípadu a rovnako poskytujem potrebnú súčinnosť aj po prevode vlastníctva nehnuteľnosti. Rada Vám pomôžem s predajom rezidenčnej i komerčnej nehnuteľnosti a taktiež pri predaji developerského projektu.

 

Ako to funguje?

Každá spolupráca začína osobným stretnutím. Len tak totiž zistíme, či si navzájom "pasujeme". V tom lepšom prípade dáme našej dohode písomnú podobu. Dohody o spolupráci na predaji, prenájme či kúpe nehnuteľnosti väčšinou uzatváram na 6 -12 mesiacov, a to v závislosti od typu nehnuteľnosti, pričom v záujme efektivity odporúčam a preferujem výhradné zastúpenie. Klienti oceňujú najmä prehľadnú komunikáciu, dosiahnutie najvyššej možnej ceny, kratšiu dobu predaja a dôveryhodnosť ponuky.
 
 

Aké služby ponúkam?

Vďaka externému tímu špecialistov Vám dokážem zabezpečiť komplexný realitný servis so všetkými doplnkovými službami, ktoré naň nadväzujú. Spolupracujem s architektami, dodávateľskými firmami, stavbármi, profesionálnym fotografom, upratovacím servisom, sťahovacou službou a odborníkmi na energetické certifikáty. Samozrejmou súčasťou nášho tímu sú advokát, znalec a finančný poradca.

      

Aká je moja odmena?

Mojou odmenou v rámci realitnej kancelárie je štandardne 3 - 5 % z predajnej ceny rezidenčnej i komerčnej nehnuteľnosti, najmenej však dvetisíc eur. Na túto províziu mám, samozrejme, nárok až po uzavretí realitného obchodu.

Stiahnite si zadarmo

7 najčastejších chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov